Časté dotazy

1. Kdy začíná registrace na Kristfest family 2019?
Registraci spouštíme v sobotu 22.12.2018 ve 20 hodin. Můžete si tedy nadělit Kristfest family pod vánoční stromeček :-)

2. Záleží na tom, zda se zaregistruji na začátku registrace nebo někdy v průběhu roku 2019?
Z našeho pohledu na tom velmi záleží. Pokud se zaregistrujete hned po spuštění registrace, budete mít největší výběr ubytovacích kapacit (dle zkušeností z minulého roku jsou oblíbené roubenky velmi rychle vyprodány) a nejnižší festivalový poplatek (v průběhu roku 2019 se jeho cena zvyšuje - viz Ceny). Také pokud do 19.12.2018 vyplníte na úvodní straně jednoduchý formulář automaticky získáte slevu 500 Kč pro následnou registraci a to se vyplatí :-).

3. Proč je registrace spuštěna už v prosinci 2018?
Reagujeme tímto na zkušenosti z minulého roku a také na ohlasy některých rodin, které si letní aktivity a dovolené plánují již v prosinci.

4. Kolik zaplatím za Kristfest family?
V sekci Ceny jsme pro Vás připravili jednoduchou tabulku, pomocí které se můžete rychle zorientovat. Ceny jsou však orientační a záleží na tom, zda jste manželský pár nebo rodina s dětmi, kolik máte dětí, v jakém věku. Také samozřejmě záleží na typu ubytování, které si zvolíte.

5. Rád bych zaregistroval již nyní, ale nemám teď peníze, co s tím?
Na tuto situaci jsme také mysleli. Po registraci stačí zaplatit zálohu 1500 Kč do 30 dnů od data registrace a poté je možné zaplatit zbytek ceny do 30.6.2019 v libovolném počtu plateb a jejich výši. Takže pokud se registrujete hned první den registrace, stačí zaplatit zálohu do cca 20.ledna 2019 a zbytek v libovolném počtu plateb do 30.6.2019. Chápeme, že finanční situace každého páru nebo rodiny je jiná, takže platbu za Kristfest family si můžete rozložit v čase. Akorát je potřeba při každé platbě je potřeba důsledně zadat variabilní symbol,který Vám byl přidělen při registraci.