Zpět na rozcestník

Dětský program

Nejsme festival jen pro dospělé!

Program pro děti

9:00 - 9:30 – Dobré ráno z lesa (společný program pro všechny děti ve stanu)
9:45 –11:15 – Dopolední program (ve skupinách podle věku)
18:45 – 20:30 – Večerní program (ve skupinách podle věku)

Téma letošního festivalu se promítne i do programu pro děti. Připravujeme nejen zábavné a kreativní aktivity, které si děti užijí, ale také duchovní program a modlíme se, aby se děti skrze něj mohly přiblížit k Bohu. Pokud byste se chtěli dozvědět více, vedoucí jednotlivých skupin vám o něm rádi řeknou!

Rozdělení dětí

Pro dopolední a večerní program budou děti rozděleny do skupin podle věku:
Mladší – 4–6 let – konferenční místnost v hotelu
Starší – 7–9 let – Vávrovka
Teenageři - 10-18 let – Ubytovna

Děti jsou do skupin rozděleny podle jejich věku uvedeného na vaší přihlášce. Pokud vám rozdělení nebude z jakéhokoli důvodu vyhovovat, domluvte se s námi před začátkem programu. Rádi vám vyjdeme vstříc, ale potřebujeme o tom vědět.

Předávání dětí

Chceme, aby vaše děti s námi byly v bezpečí a vy v co největším klidu a pohodě, proto vás prosíme o dodržování pravidel pro jejich předávání na program:

1. Při prvním předávání dítěte zkontrolujte, zda máme v seznamu vaše aktuální telefonní číslo.
2. Při každém předávání dítěte najděte jeho jméno v seznamu a písemně svým podpisem potvrďte jeho předání pro danou část programu.
3. Po celou dobu seminářů a večerního programu se ujistěte, že máte zapnutý mobil a všimnete si naší sms zprávy, kterou pošleme v případě nutnosti.
4. V uvedeném čase, kdy program pro děti končí, si své dítě osobně vyzvedněte a řekněte nám o tom tak, abychom věděli, že s vámi odchází.

Při jakémkoli jiném způsobu předání nebo vyzvednutí dítěte ho nejsme schopni mít pod naší kontrolou a nemůžeme zajistit jeho účast na programu, a tak i bezpečí.


Děkujeme, že jste v tom s námi!