Zpět na rozcestník

Odpolední aktivity

Odpoledne můžete využít různými způsoby. Odpoledne můžete začít dobrou kávou v naší kavárně ve Vávrovce. Připravili jsme několik aktivit označených v programu heslem „PRO ZÁJEMCE”. Můžete si také zajít na procházku kolem rybníka v areálu.

Vodní fotbal

V pátek od 14 hodin se uskuteční turnaj ve vodním fotbale pro dospělé na speciálním „vodním” povrchu vedle hlavního stanu. V sobotu od 14 hodin se uskuteční turnaj ve vodním fotbale pro děti.

Volejbal

Ve čtvrtek od 14 hodin se uskuteční turnaj ve volejbale. Dejte dokupy svůj tým a přihlašte se. Na vítěze čeká odměna!

Závod na plavidlech - pro rodiny

Novinka letošního festivalu :) Přijďte závodit, plavidla dodáme! Sraz je v pátek v 16 hodin na mole u rybníka. Účastní se vždy jeden rodič a jedno (dobře plavající) dítě. Účast je dobrovolná a na zodpovědnost rodiče. Předpokládáme, že to bude velká legrace :)

Tvořivé odpoledne pro děti (a rodiče) - "Soutěž o nejlepší autíčko"

Ve čtvrtek od 14 do 16 hodin se můžete zapojit do naší skvělé festivalové soutěže o nejlepší vyrobené autíčko. Sraz před Vávrovkou.

Fešárna

Ve čtvrtek, v pátek a v sobotu odpoledne bude akce Fešárna - v horní místnosti Vávrovky (před vstupem do místnosti je nutné si vyzout boty). Můžete si přijít koupit nějaký hezký kousek do vaše šatníku. Výtěžek z prodeje půjde na podporu festivalu.

Workshop Sportovní šerm

Ve čtvrtek a pátek odpoledne bude připraven speciální workshop Sportovní šerm pro děti od 6 let. Sraz je na terase u Vávrovky. Ve čtvrtek přijďte rodiče i s dětmi. Kapacita 10 dětí.

Gymnastický workshop

V pátek a v sobotu bude gymnastický workshop pro děti od 6 let. Sraz vždy v daný čas ve foyer hlavní budovy (hotelu).

Loďky u rybníka

Dále je možné využít loďky, které kotví na rybníce u mola. Zde však platí několik základních pravidel: při projížďce musí být v loďce alespoň jeden dospělý a loďky je možné využít pouze do 20 hodin. Případné poškození loděk nebo jakékoli jiné problémy hlaste na registraci.