Zpět na rozcestník

Dopolední semináře

Pracovat, milovat rodinu a sloužit - Stanislav a Jiřina Hartovi

Většina z nás je právě v poločase našeho života. Naše dnešní postoje a rozhodnutí jsou setbou, určující sklizeň pro další etapu našich životů. Je možné budovat úspěšnou kariéru a šťastnou rodinu a současně mít prioritu položenou na budování Božího království?

Církev - komunita anebo instituce? - Tomáš Süss

Čím je církev? Je pro nás více institucí anebo hnutím? Kde se jako církev nacházíme dnes a o jaké církvi se dozvídáme v knize Skutků? A hlavně, jakou roli v církvi hraje každý z nás? To je jen pár otázek, na které se společně pokusíme najít odpovědi.

O strachu pro ženy - Janette Oubrechtová

Sama poznávám různé typy strachu, které mají vliv na každou ženu v různých oblastech, jak jde život… Jak tato pevnost strachu ovlivňuje nejen mě, ale i ženy v mém okolí? Co bychom dokázaly, kdybychom jí nevěřily?

O strachu pro muže - Stanislav Hart

Jaké nejčastější typy strachu na nás muže nejčastěji doléhají? Bojíme se selhání nebo životních výzev? Neseme si nějaký strach z dětství? Jak překonat každý strach postupným budováním nových návyků, které nahradí ty staré.

Jak v manželství mluvit o změnách - Marek a Ella Cieślarovi

Změny jsou nedílnou součástí života. Změna, dokonce i pozitivní, může být pro někoho nepředstavitelná. Jedním ze způsobů, jak podpořit přijetí jakékoli změny, je správně definovat cíl a umět odpovědět na otázku: Proč je tato změna nezbytná? Ukážeme si, jak na to.

Blízkost v manželství - Jakub a Dagmar Güttnerovi

Možná už jste zjistili, že blízkost ve vztahu není automatická a můžeme o ni přijít velmi snadno. Seminář bude hodně praktický. Zazní osobní příběhy i tipy, jak se vyrovnat s překážkami a jaké místo má v tom všem Bůh. Zveme především páry, které budou mít možnost téma probrat spolu.