Řečníci a kapely

Řečníci

Zpět na rozcestník

Stanislav a Jiřina Hartovi Kristfest family 2023

Stanislav a Jiřina Hartovi

V roce 2003 jsme se přestěhovali do Liberce s touhou předefinovat vnímání slova „církev“. Mělo jít o prostředí přijetí, lásky, radosti, nepředuchovnělosti a opravdovosti, v němž se lidé budou cítit svobodně a dobře, jako v rodině. Ze skromných a mnohdy strastiplných počátků se místní sbor Apoštolské církve rozrostl na současnou stovku členů plus velký okruh sympatizantů a přátel. Nově příchozí si v něm často všímají nebývalého zastoupení mladé generace a mladých rodin. Jsme manželé 24 let a máme tři děti

Janette Oubrechtová Kristfest family 2023

Janette Oubrechtová

Jsem holka z Milovic ze středních Čech. Je mi 33 let a se svým týmem vedu dvě kavárny, které jsme během posledních čtyř let otevřeli. Rovněž sloužím v církvi, ve které jsem i součástí vedení. Baví mě oboje, jak byznys, tak církev, a vyvážení na obě strany si nechci nechat vzít! Největší smysl nacházím v tom, když lidé kolem mě mohou vidět Krista v mém každodenním životě a já je tak mohu přirozeně vést k Ježíši.

Jakub a Dagmar Güttnerovi Kristfest family 2023

Jakub a Dagmar Güttnerovi

Jakub a Dagmar Güttnerovi koordinují v ČR a okolí Manželské večery. Dagmar také pracuje jako psychoterapeut a Jakub jako lektor a kouč. Mají čtyři děti ve věku od 12 do 21 let a jsou členy KS Praha.

Lukáš Walach Kristfest family 2023

Lukáš Walach

Jsem ženatý a s manželkou Lenkou máme tři skvělé děti - Matyho, Mikiho a Aňiu. Jsem jedním z pastorů v AC Oldřichovice a dlouhou dobu jsem vedl mládež. Mimoto pracuji jako manažer v největším hutním holdingu v České republice a trochu s Matym farmaříme. Miluji LEGO, práci se dřevem a italskou kuchyni. Moji největší touhou je srozumitelná církev, která zná Krista a nebojí se pro Něj žít všude tam, kde je.

Tomáš Süss Kristfest family 2023

Tomáš Süss

Je mi 43 let a sám sebe vidím jako kreativce, pastora a především manžela a taťku 3 dětí. Jsem částečně zaměstnaný jako pastor Církve bez hranic v Praze, což pokládám za čest a výzvu. Také jsem jednatelem firmy zabývající se návrhy a realizacemi zahrad, což mě prostě baví. Rád trávím čas v přítomnosti své manželky zejména na cestách a u dobrého jídla. Užívám si společného času při sportu se svou rodinou. Naplňuje mě práce s bonsajemi. A v tom všem doslova miluji objevování Boha.

Marek a Ella Cieślarovi Kristfest family 2023

Marek a Ella Cieślarovi

Marek a Ella jsou manželé 21 let. Před 7 lety založili neziskovou organizaci RFM, ve které společně slouží manželským a předmanželským párům formou mentoringu a osobního koučinku. Zároveň jsou hlavními organizátory víkendů Outback, zaměřené na manželské vztahy a vztahy rodičů s dětmi. Marek je certifikovaným koučem a věnuje se těm, kteří chtěji na sobě pracovat, formou individuálního koučování. Cieslarovi mají čtyři děti, rádi tráví čas randěním a jízdou na motorce. Milují cestování, víkendové sporty, hudbu a dobré víno.

 

Kapely

Zpět na rozcestník

Mozaika Worship Kristfest family 2023

Mozaika Worship

Kapela Mozaika Worship vznikla spojení dvou chválících týmů Citadela 365 (2001) a Jedním srdcem (2011) v roce 2015 a můžete se s ní setkat na bohoslužbách KS Mozaika Hradec Králové i nedělních shromážděních, nadsborových akcích či večerech chval na dalších místech v ČR. Produkci kapely odráží i live CD z vedení chval na Awakening Europe Prague 2017 v Tip Sport Aréně, nebo videonahrávky na YouTube.

Společnou touhou členů kapely je vzdávat Pánu chválu s přirozenou opravdovostí a současným zvukem tak, abychom mohli se všemi, kteří se chtějí takovým způsobem Bohu přiblížit a dotknout se Jeho srdce, zakoušet Jeho přítomnost.

Více informací najdete na webu kapely: https://www.mozaika.hk/worship, kapelu si můžete poslechnout na jejím youtube profilu https://www.youtube.com/@mozaikaworship3760/videos

Deep Inside Kristfest family 2023

Deep Inside

Kapela Deep Inside vznikla v roce 2008. Za dobu našeho působení se nám podařilo nahrát 2 alba autorských písní a hrát na menších, či větších festivalech jako např. United nebo Campfest. S příchodem dětí a dalších povinností, se hudba dostala spíše na vedlejší kolej, takže momentálně hrajeme pouze v našem sboru AC Oldřichovice. Když jsme ovšem dostali pozvání na Kristfest family, tak jsme nemohli odmítnout.
Složení:
Artur Heider
Lukáš Walach
Pavel Motyka
Marek Raszka
David Gryga
Romana Labajová